Prečo práve ortodontická liečba Invisalignom?

1. Pri liečbe Invisalignom neexistuje žiadne vekové obmedzenie

Niektorí ľudia si myslia, že liečba Invisalignom má vekovú hranicu. Neexistujú však žiadne dôkazy na podporu tohto tvrdenia. Liečba systémom Invisalign môže byť skvelým riešením pre dospelých aj tínedžerov, ktorí hľadajú prakticky neviditeľný spôsob, ako zdokonaliť svoj úsmev. Na klinike AXIS-DENT ponúkame liečbu Invisalignom aj pre deti, aj pre dospelých.

2. Viditeľné výsledky sú Invisalignom oveľa rýchlejšie

Jednou z najlepších vecí na strojčekoch Invisalign je, že rýchlo sa dajú vidieť výsledky, pretože nič neskrýva zuby. Väčšina ľudí si ich všimne už po niekoľkých mesiacoch liečby. Invisalign je premena úsmevu priamo pred vašimi očami. Doba liečby sa značne líši. V závislosti od náročnosti vášho prípadu môžete výsledky vidieť už za 6 mesiacov. Prvé výsledky však môžete spozorovať už v priebehu niekoľkých týždňov. To je však možné len vtedy, ak budete svoje dlahy nosiť 20 až 22 hodín denne a raz za 1 alebo 2 týždne vymeníte za novú. Riešenie zložitých prípadov samozrejme trvá dlhšie. Každá sada alignerov jemne a postupne posúva vaše zuby na správne miesto podľa plánu liečby, až kým nezískate krásny nový úsmev. 

3. Invisalign je vhodný na rôzne problémy

Invisalignom sa dajú liečiť: nesprávne zarovnané zuby, krivé zuby, predhryz, opačný predhryz, otvorený zhryz, hlboký zhryz, skrížený zhryz, stesnané zuby, medzery medzi zubami.

Invisalign

4. Invisalign je pohodlný

V dnešnej dobe je pohodlie samozrejmosťou. Vyrovnávače Invisalign, na rozdiel od kovových strojčekov sú odnímateľné, vďaka čomu je ústna hygiena jednoduchým procesom. Pred jedlom je najlepšie dlahy vybrať, ak to lekár neurčí inak. To odstraňuje tiež problém zachytenia jedla na úzkych miestach alebo riziko poškodenia strojčeka. Pred vložením vyrovnávača späť si umyte zuby. Okrem toho je liečba Invisalignom fantastickou možnosťou, najmä ak nemôžete vynechať prácu alebo školu, aby ste sa každý mesiac zúčastnili na kontrole. Váš ortodontista môže sledovať pokrok na diaľku, pretože liečba funguje s Dental Monitoringom.

5. Invisalign je diskrétny 

Dlahy Invisalign prakticky neviditeľné pre ľudí okolo vás. Ako už bolo povedané, primárnou výhodou Invisalignu je, že má malý alebo žiadny vplyv na váš život. Strojčeky Invisalign na rozdiel od väčšiny tradičných drôtených strojčekov, sú prispôsobené vašim zubom. Neobsahujú žiadne kovové zámky ani drôty, ktoré by sa mohli zlomiť alebo podráždiť vaše ústa. Aj keď je vyrovnávanie zubov vždy trochu nepríjemné, Invisalign sa prispôsobuje oveľa ľahšie ako tradičné kovové strojčeky.

Výsledky Invisalignu potvrdzuje až 14 miliónov úsmevov na celom svete. 

Na konzultáciu sa môžete objednať:

  • do Dunajskej Stredy: e-mailom: info [at] axis-dent.eu alebo tel.: +421 948 303 124,
  • do Šamorína - online na www.navstevalekara.sk.

 "AXIS-DENT: Zdravé a rovné zuby po celý život"